22 Травня 2023 в 06:55
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Фінансовий регулятор Малайзії заборонив діяльність біржі Huobi Global

Huobi
Share this page to Telegram

Комісія з цінних паперів Малайзії (SC) вжила заходів проти криптовалютної компанії Huobi Global Limited та її головного виконавчого директора Леона Лі. Вони отримали покарання за управління біржею цифрових активів (DAX) без реєстрації у країні. Наглядовий орган оголосив публічну догану за провадження незаконної діяльності та зобов’язав майданчик отримати належне ліцензування.

Крім того, SC наказала Huobi Global Limited призупинити діяльність на території Малайзії. Фінансовий регулятор наказав керівництву компанії відключити свій вебсайт і закрити мобільний додаток на кількох платформах, включаючи Apple Store та Google Play.

Huobi Global Limited також наказано припинити розповсюдження та публікацію будь-якої реклами малайзійським інвесторам електронною поштою або в соціальних мережах. Леону Лі доручено забезпечити виконання вищезгаданих директив.

Рішення було прийнято через побоювання щодо відповідності платформи місцевим нормативним вимогам та з метою захисту інтересів інвесторів. SC серйозно ставиться до цього порушення, оскільки використання DAX без реєстрації як визнаного оператора ринку (RMO) є правопорушенням відповідно до розділу 7 (1) Закону про ринки капіталу та послуг 2007 року.

Керівництво фінансового регулятора закликало малайзійських інвесторів, які використовували Huobi Global негайно припинити торгівлю цифровими активами, вивести свої віртуальні валюти та видалити облікові записи.

Власникам криптовалют рекомендується користуватися тільки тими платформами, які зареєстровані в SC. За словами представників наглядового органу, вони пройшли сувору перевірку з боку регулятора і повинні дотримуватися суворих правил для захисту інвесторів законами про цінні папери Малайзії. Ті, хто вкладає кошти та довіряє в управління активи неліцензованим або незареєстрованим юридичним або фізичним особам, наражаються на підвищені ризики шахрайства.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар