Юань

Цифровий юань використовується в транзакціях на $ 5 млрд

Загальний обсяг транзакцій з використанням цифрової валюти центрального банку Китаю (CBDC), цифрового юаня, до кінця червня сягнув 34,5 млрд юанів (5 млрд доларів), повідомив Народний банк Китаю в п’ятницю.

НБК також вперше заявив, що CBDC буде сумісний зі смартконтрактами.

Загальна кількість транзакцій склала 70,75 мільйона, розподілених між майже 21 мільйоном особистих гаманців і 3,5 мільйонами корпоративних гаманців, йдеться в офіційному документі центрального банку.

За заявою центрального банку, гаманці з цифровими юанями будуть розділені на рівні в залежності від обсягу наданої особистої інформації. Рівні визначатимуть ліміти транзакцій і балансу.

Користувачі зможуть відкривати гаманці з «мінімальними привілеями» за замовчуванням, без надання будь-якої особистої інформації, а потім оновлювати їх, щоб розблокувати функції.

Центральний банк також надав докладну інформацію про судові процеси, запланованих на зимові Олімпійські ігри в Пекіні у 2022 році.

У ньому говориться, що на глобальному спортивному заході будуть використовуватися безпілотні фургони, торговельні автомати самообслуговування, безпілотні супермаркети, платіжні рукавички, платіжні значки, платіжний одяг для зимових Олімпійських ігор та інші пристрої.

У документі говориться, що базовий дизайн цифрового юаня вже існує. Влада продовжить чинні судові процеси по всій країні й почнуть нові.

Випробування цифрового юаня почалися понад рік тому і спочатку були обмежені чотирма містами – Ченду, Шеньчжень, Сучжоу і Сюн’ань – і були доступні тільки особам з білого списку.

Пізніше вони відкрилися для публіки через лотереї в чотирьох містах і розширилися до більшої кількості міст, включаючи Шанхай і Пекін.

Графік запуску цифрової валюти центрального банку відсутній.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.