13 Серпня 2022 в 14:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ціна токена біржі Huobi підскочила на 24%

Курс токена криптовалютної біржі Huobi (HT) зріс на 24% із $4,38 до $5,46 протягом 40 хвилин, за даними Coingecko. Це сталося після того, як стало відомо про плани засновника біржі Леона Лі продати акції платформи, які йому належать.

Лі веде переговори з низкою інвесторів щодо продажу свого контрольного пакету акцій, який включає приблизно 60% від усіх акцій криптобіржі, повідомило видання BNN Bloomberg. Китайський криптомільйонер провів переговори з деякими фінансистами, у тому числі із засновником блокчейну Tron Джастіном Саном та керівником криптобіржі FTX Семом Бенкманом-Фрідом, йдеться у статті з посиланням на анонімні джерела.

Представник Huobi підтвердив, що Лі веде переговори з кількома міжнародними організаціями з приводу продажу частки. Засновник Huobi сподівається отримати $2-$3 млрд і угода може бути завершена вже наприкінці серпня, йдеться в статті.

Huobi була заснована Лі в 2013 році і стала однією з провідних криптовалютних бірж у світі. Платформа займає шосте місце у світі за добовим обсягом торгів ($1 млрд), на ній представлено 615 різних активів.

Наприкінці червня біржа Huobi звинуватила колишнього менеджера у незаконному привласненні $5 млн. Криптоплатформа подала до суду на звільненого співробітника за торгівлю з використанням підставного рахунку та оформлення кредитної лінії на $20 млн.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар