11 Січня 2023 в 08:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

ConsenSys починає тестувати технологію масштабування zkEVM

ConsenSys
Share this page to Telegram

Компанія ConsenSys, що стоїть за гаманцем MetaMask та інфраструктурною платформою Infura, запустила закриту тестову мережу з підтримкою технології масштабування Ефіріуму zkEVM.

Технологія zkEVM на цей час вважається однією з найперспективніших для масштабування Ефіріуму. Вона може збільшити пропускну спроможність мережі другої криптовалюти у сотні разів та знизити комісії за транзакції. Побудована вона з урахуванням докази з нульовим розголошенням.

Особливість zkEVM в тому, що розробники, які створюють додатки для Ефіріуму, зможуть працювати у звичному для себе середовищі, без занурення в теорію доказів з нульовим розголошенням.

ConsenSys повідомила, що приймання заявок на участь у тестуванні було запущено ще у грудні. Компанія отримала понад 150 000 заявок. Учасники зможуть перемістити активи між тестовою мережею Goerli та мережею для тестування zkEVM. Там вони зможуть перевірити роботу смартконтрактів, децентралізованих додатків, інфраструктурних рішень та гаманців.

“Ми подивимося, чи допоможе досвід розробки на базі zkEVM допомогти у розвитку Web3“, – сказано в заяві компанії.

Зазначимо, що ConsenSys – не єдина компанія, яка працює над використанням zkEVM. Наприклад, розробники Polygon запустили вже другу тестову мережу із підтримкою цієї технології.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар