18 Липня 2022 в 13:40
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Чи готовий біткоїн продовжити зростання?

bitkoin зростання

У вихідні курс біткоїна продовжив зростати та до ранку понеділка подолав позначку $22,3 тис. На момент написання перша криптовалюта торгується на рівні $22,524 тис., минулої доби вона подорожчала на 3%, за тиждень — на 8,7%.

Експерти «Cryptonovunu» розповіли, чим викликані останні рухи ринку, і якої динаміки чекати найближчого тижня.

«Слідом за американськими індексами»

Неповний тиждень з 11 по 15 липня був непростим. У першій половині тижня пара BTC/USDT знижувалась до $18,9 тис. Падіння почалося 10 липня і посилилося з понеділка на тлі розпродажу американських акцій. Інвестори «виходили в кеш» перед виходом важливих даних щодо інфляції та початком сезону звітності за II квартал у США. Також апетит до ризику знизився через збільшення кількості хворих на коронавірус в Китаї.

У вівторок низхідна тенденція посилилася на тлі ралі долара та падіння індексів S&P500 та Nasdaq. Індекс долара оновив багаторічний максимум на тлі обвалу євро. Курс долара досяг паритету з курсом євро. Продавці розпродавали єдину валюту через енергетичну кризу та проблеми у виробничій галузі.

У середу ситуація стабілізувалася після різноспрямованих коливань. Різкі коливання викликав звіт щодо інфляції у США за червень. Покупці змогли захистити рівень $20 тис. та закрити день на позначці $20 234. Дані щодо інфляції в США підігріли побоювання, що ФРС може підвищити ключові відсоткові ставки на 100 базисних пунктів цього місяця.

Після виходу статистики індекси S&P500 та Nasdaq знижувалися, але відіграли частину втрат. Ринок не обвалився, оскільки двоє представників ФРС повідомили, що виступають за підвищення ставки в липні на 75 базисних пунктів, а не на 100 б.п. Це зменшило ймовірність агресивнішого кроку на останні дані щодо інфляції. До підвищення на 75 б. ринок готовий.

У четвер покупці скористалися корекцією долара та слабким підвищенням індексів. Пара BTC/USDT відновилася до $20,9 тис. У п’ятницю ціна відновилася до $21 тис. за американськими індексами. Протягом дня ситуація не змінилася.

Ринок контролюють продавці. Хешрейт BTC знизився на 27% до 159.41 EH/s через відключення майнерів у Техасі. Для майнерів та ринку, це ведмежий сигнал. Інвестори, як і раніше, побоюються обвалу до діапазону $10-$13 тис.

З погляду технічного аналізу для нівелювання «ведмежих» настроїв після підкорення позначки $22 тис. покупцям потрібно пройти рівень $23,5 тис. Чим швидше він буде пройдений, тим вища ймовірність відновлення до $26,5 тис.

«Ціна активно тестує верхню грань»

Ідея коротких позицій із зони $22,5-$23 тис. відпрацювала. Ціна минулого тижня продовжила рухатись у рамках великого горизонтального каналу.

Бикам вдалося пробити похилий трендовий усередині каналу. Наступного тижня спостерігатимемо за підходом ціни до верхньої грані каналу і вже намагатимемося працювати на пробій. Це буде вже третій дотик: що більше дотиків, то вища ймовірність пробою.

Крім того, за бичачий настрій говорить і графік Ethereum. Там утворився дуже схожий канал та ціна активно тестує верхню грань. Ми дуже близькі до пробою. Ethereum повинен потягнути у себе і решта ринку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар