Darknet Antinalysis

Через висвітлення ЗМІ відключений інструмент Darknet Antinalysis

Antinalysis, сервіс, покликаний допомогти користувачам Darknet ідентифікувати зламані Bitcoin-адреси, був припинений після перевірки з боку державних органів.

Цей інструмент викликав сплеск інтересу в ЗМІ за останні кілька днів після того, як компанія Elliptic, що займається аналізом блокчейнів, освітила своє існування у своєму блозі 13 серпня. Цього ранку співзасновник Elliptic Том Робінсон опублікував у Твіттері скриншоти, що показують, що робота сайту припинена.

«На жаль, після великої кількості повідомлень в ЗМІ, Antinalysis привернув увагу державних органів», – написав творець інструменту на форумі в Darknet.

У заяві також пояснюється, що джерело даних Antinalysis, який він використовував для перевірки того, чи можуть адреси Bitcoin бути пов’язані зі злочинною діяльністю, був відключений його постачальником.

13 серпня Робінсон написав в повідомленні, що результати, отримані Antinalysis, «ідентичні тим, які надає AMLBot, який сам є реселлером Crystal Blockchain, постачальника аналітики».

Творець Antinalysis, що писав під псевдонімом Pharoah [sic], заявив в повідомленні на вебфорумі Darknet, що послуга «тимчасово припинена», поки вони намагаються розв’язати проблему з даними. На сайті, який працює на анонімній вебслужбі Tor, в цей час зображається повідомлення про припинення служби.

У заяві, відправленому репортерові BBC Джо Тіді, Pharoah написав:

«Наша команда вважає, що в нинішньому демократичному світі кожен до останньої людини має право робити все, що хоче, і мати повний огляд свого приватного життя, не порушуючи при цьому права особистості. Ми вважаємо себе активістами, які не люблять державні органи, які ведуть масове стеження під приводом національної безпеки та кримінальних розслідувань ».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.