Tether

CEO Blockstream задав спільноті питання про біткоін і Tether

Генеральний директор Blockstream Адам Бек опублікував у Твіттері пост, в якому поставив питання, що станеться раніше – біткоін досягне ціни 100 тисяч доларів або стейблкоін Tether (USDT) підвищить ринкову капіталізацію до 100 мільярдів доларів?

Цей коментар генерального директора Blockstream, що має великий авторитет в криптоіндустрії, якого раніше сприймали за Сатоши Накамото, зроблений до твіту Tether. У ньому команда стейблкоіна подякувала своїх клієнтів за досягнення ринкової капіталізації в $ 66 млрд.

Питання Адама Бека продиктовано кореляцією між ціною біткоіна і ринковою капіталізацією Tether. Взагалі, розмови про цей зв’язок ведуться багато років.

На початку року було опубліковано дослідження аналітичної компанії Sentiment, в якому стверджувалося, що одним з основних драйверів підвищення ціни біткоіна виступає Tether (USDT).

Всупереч думці критиків в документі не йдеться про те, що Tether створює великі суми USDT з нізвідки, щоб штучно накачати ціну BTC. При цьому наголошується, що займаючи великі суми USDT, трейдери спекулюють з кредитним плечем, використовуючи зростання ціни біткоіна.

Цей взаємозв’язок працює й у зворотному напрямку: коли біткоін росте, Tether необхідно випустити на ринок нові маркери.

Цікаво, що відносини між Tether і Адамом Беком досить близькі. В кінці серпня Blockstream отримав $ 210 млн в раунді фінансування серії B, в якому брав участь не тільки британський інвестиційний фонд Baillie Gifford, але і компанія iFinex, яка стоїть за біржею Bitfinex і стейблкоіном Tether (USDt, XAUt і EURt).

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *