13 Червня 2023 в 06:48
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У спільноті BNB обговорюють потенційну ліквідацію, пов’язану з Venus

Share this page to Telegram

Криптоспільнота обговорює додаток децентралізованого фінансування (DeFi) для кредиторів та позичальників Venus Protocol. Минулого року під час атаки на блокчейн BNB хакеру вдалося отримати з Venus Protocol $150 млн у стейблкоїнах, використавши для цього 900 000 BNB.

Зараз позиція все ще активна, але існує ризик її ліквідації, що викликає побоювання щодо можливих збоїв в екосистемі BNB. Щоб ініціювати ліквідацію, BNB повинна впасти нижче за поріг у $ 220.

З цього приводу команда Venus Protocol написала таке:

У листопаді 2022 року @BNBCHAIN представила пропозицію, схвалену спільнотою, щодо внесення в білий список позиції BNB, що зламав міст, і щодо її управління командою @BNBChain з метою захисту незаконно привласнених активів і запобігання розпродажу та ліквідації.

Крім того, повідомлялося, що гаманець із білого списку отримав внесок у розмірі $30 млн в USDT для пом’якшення потенційних наслідків та забезпечення додаткової підтримки через механізм, затверджений керівництвом Venus.

Одночасно з цим було видалено більш ранню посаду наступного змісту:

Основна команда @BNBChain готова зайняти позицію у BNB на Venus, як і планувалося, якщо ціна BNB досягне порога ліквідації. Адресу ліквідатора вже підготував $30 млн для відшкодування кредитів на рахунку, за потреби коштів буде більше. Жоден BNB не буде злитий на ринок, і в Venus не очікується дефіциту.

BNB

Ця обставина викликала хвилювання у спільноті, тому команді Venus Protocol довелося зробити пояснення:

Новий твіт був опублікований, щоб дати читачам більше контексту та посилання на фактичну пропозицію з управління, що пояснює механізм більшої прозорості.

Коли під час торгової сесії 12 червня BNB досяг позначки $222,23, його ціна небезпечно наблизилася до порогу ліквідації.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар