BitMart

Біткоін-біржа BitMart зажадала заборонити операції з «підробленими» Bitcoin SV

Компанія GBM Global Holdings, що стоїть за біткоін-біржею BitMart, зажадала судової заборони на операції з «підробленими Bitcoin SV (BSV)». Заяву подано до суду Південного округу Нью-Йорка, пише Law360.

8 липня Bitcoin Association повідомила, що мережа Bitcoin SV піддалася атаці реорганізації.

Організація порадила торговим платформам заблокувати депозити «з будь-яких адрес, пов’язаних з незаконними діями».

«У мережі BSV було вжито заходів захисту, і з того часу ніяких подальших атак не було», – додали в Bitcoin Association.

За даними Law360, 8 липня GBM Global Holdings виявила BSV, згенеровані в результаті нападу. Платформа стверджує, що виявила шахрайські перекази «принаймні на вісім інших бірж, включаючи Binance, Huobi, OKEx і KuCoin», а також «дві транзакції з нью-йоркськими клієнтами BitMart».

На думку GBM, за цими діями стоять китайські хакери. Вони випустили BSV в порушення законодавства США й обдурили «як мінімум 43 користувачі», вважають в компанії.

Попри те, що відповідачі знаходяться за межами Нью-Йорка, GBM попросила суд втрутитися з метою захисту місцевих клієнтів.

«Відповідачами є іноземні хакери, яких неможливо ідентифікувати, […] майже немає шансів, що вони виплатять компенсацію за шкоду. За винятком отримання судової заборони на вже виявлену, створену незаконно криптовалюту, у заявника немає можливості забезпечити остаточне відновлення », – йдеться в документі.

У 2018 році мережа криптовалют Bitcoin SV, підтримувана самопроголошеним творцем біткоіна Крейгом Райтом, піддалася атаці реорганізації. Тоді деякі учасники спільноти припустили, що метою було затримати процес відкриття депозитів на біржах.

Нагадаємо, в липні зловмисники здійснили DDoS-атаку на сайт Bitcoin.org і зажадали 0,5 BTC. Цьому передувала перемога Райта в суді у справі проти власника ресурсу під псевдонімом Cobra.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.