24 Липня 2023 в 07:06
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

У Конгресі США пропонують заборонити CBDC

CBDC
Share this page to Telegram

Конгресмен США Уоррен Девідсон пропонує заборонити та криміналізувати CBDC. На його думку, гроші не повинні програмуватись центральною владою. Конгресмен-республіканець упевнений, що потрібно не лише заборонити, а й криміналізувати розробку цифрової валюти центрального банку.

У твіті конгресмен звинуватив Федеральну резервну систему у створенні фінансового еквівалента Зірки Смерті. Він заявив, що CBDC перетворюють гроші на інструмент примусу та контролю.

CBDC

Федеральна резервна система будує фінансовий еквівалент Зірки Смерті. Цифрова валюта Центрального банку (CBDC) перетворює гроші на інструмент примусу та контролю. Конгрес повинен негайно заборонити, а потім оголосити кримінальним діянням будь-які зусилля щодо проєктування, створення, розробки, випробування або створення CBDC.

Конгрес повинен заборонити та оголосити кримінально караним дії, пов’язані з розробкою CBDC

Уоррен Девідсон вважає, що Конгрес повинен негайно заборонити, а потім оголосити діянням, що карається кримінально, будь-які зусилля з проєктування, створення, розробки, тестування або створення CBDC.

Коментарі Девідсона прозвучали у відповідь на оголошену Федеральним резервним банком Сан-Франциско посаду «старшого криптоархітектора» для роботи над проєктом CBDC.

Відповідаючи на коментар користувача Twitter, Девідсон заявив, що гроші мають бути стабільним засобом заощадження та не повинні програмуватися центральним органом.

Федеральна резервна система активно вивчає технологію потенційного цифрового долара, але не ухвалила жодних рішень про те, чи випускати його. Можливість цифрової версії долара США викликала суперечки в країні та, як очікується, стане ключовим предметом обговорення на майбутніх президентських виборах. Конгресмен Девідсон не самотній у своїй стурбованості потенційним цифровим доларом, який контролює ФРС.

Американські політики закликають заборонити цифровий долар

14 липня кандидат у президенти США та губернатор Флориди Рон ДеСантіс, що відмовиться від будь-якої цифрової валюти центрального банку, якщо стане президентом. Нагадаємо, що у травні ДеСантіс підписав закон, що обмежує використання CBDC у штаті.

Республіканець Том Еммер також голосно попереджав про цифрові гроші, контрольовані державою. У березні лібертаріанський аналітичний центр заявив, що програмований CBDC буде використовуватися як шпигунський інструмент для придушення політично непопулярних дій.

Також у США був представлений і законопроєкт, що забороняє цифрову валюту центрального банку.

Таким чином, низка американських політиків, переважно з Республіканської партії, вважають, що CBDC завдасть шкоди свободі громадян країни. Вони висловлюють думки консервативних виборців, які насторожено ставляться до цифрових технологій та їх дуже багато у США.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар