7 Лютого 2023 в 20:41
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Binance пожертвує 5 млн доларів у BNB постраждалим від землетрусу в Туреччині користувачам

binance
Share this page to Telegram

Що сталося? Криптобіржа Binance роздасть нативні токени BNB на суму $100 усім користувачам із регіонів, які найбільше постраждали від землетрусу в Туреччині 6 лютого. Ідентифікація клієнтів буде заснована на підтвердженні адреси (Proof of Address, PoA), заповненій до 6 лютого у 10 містах.

Хоча PoA має свої обмеження та неточності, це найкращий з доступних команді Binance методів визначення місцеперебування потенційно постраждалих користувачів. За оцінками біржі, загальна сума пожертв складатиме близько 5 млн доларів.

Що ще відомо про допомогу Binance? На допомогу біржі зможуть розраховувати клієнти з міст Кахраманмараш, Кіліс, Діярбакир, Адана, Османія, Газіантеп, Шанліурфа, Адіаман та Малатья, а також області Хатай.

Благодійна НКО Binance Charity запустила публічну адресу для пожертвувань, на яку можуть перераховувати кошти всі охочі. Донати у фонд Emergency Earthquake Appeal прийматимуться у BTC, ETH, BNB, BUSD, XRP.

Представники біржі зазначили, що після стихійного лиха люди часто втрачають доступ до традиційних банківських послуг, хоча саме в цей момент їм потрібні додаткові кошти для оплати медикаментів, продуктів та інших життєво важливих потреб. Наразі криптопереклади все частіше використовуються для надання фінансової допомоги постраждалим від катаклізмів, оскільки вони забезпечують швидкі, недорогі, безмежні та прозорі транзакції.

Глава Binance Чанпен Чжао висловив сподівання, що біржа зможе принести деяке полегшення постраждалим. Він також закликав колег по галузі об’єднатися та надати підтримку людям у цей момент.

У травні 2021 року співзасновник Ethereum Віталік Бутерін пожертвував більшу частину своїх коштів (близько 1,2 млрд. доларів) на боротьбу з COVID-19 в Індії. Пізніше Чжао заявив, що має намір віддати на благодійність до 99% свого статку.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар