Криптосфера

Американські конгресмени знову обговорили проблеми легалізації криптосфери

У Конгресі США періодично підіймаються питання, пов’язані з крипторегулюванням. У минулу середу фінансовий комітет Палати представників знову провів нараду, присвячену оцінці ризиків і наслідків легалізації операцій з цифровими валютами.

На цьому заході були присутні представники експертної спільноти. Вони розповіли конгресменам про можливості блокчейн-технологій.

Один з членів комітету Палати представників Бред Шерман підкреслив, що інвестиції в криптовалюти – це все ще вкрай ризикована справа.

Біткоін і інші віртуальні монети волатильні, хтось заробляє гроші на цьому ринку. Однак інші інвестори, навпаки, втрачають свої заощадження. За словами конгресмена, не можна допустити того, щоб у BTC вкладалися пенсійні фонди. Це необхідно, щоб не залишити пенсіонерів без засобів до існування.

Однак інший член фінансового комітету Том Еммер, навпаки, вважає, що потрібно легалізувати криптосферу. Це допоможе нам прискорити входження американців в цифрові валюти. Люди зможуть заробляти на інвестиціях в бізнес-проекти, орієнтовані на криптовалютну індустрію.

Конгресмен сказав:

За останні кілька років мені пощастило зустрітися з багатьма крипто-ентузіастами й прихильниками блокчейну. Під час нашої бесіди вони розповіли, що сильно хочуть розвивати свій бізнес в Сполучених Штатах. Однак вони цього не роблять через невизначеності, що зберігається з крипторегулюванням.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *