Coinbase

Акціонер Coinbase подав колективний позов до криптобіржі

Дональд Ремсі звинуватив керівників майданчика в тому, що вони вводили в оману інвесторів перед прямим лістингом акцій Coinbase на NASDAQ
Один з акціонерів найбільшої в США криптовалютної біржі Coinbase Дональд Ремсі подав колективний позов до неї в Північний окружний суд Каліфорнії. Ремсі обвинуватив торговельну платформу в введенні інвесторів в оману перед прямим лістингом акцій Coinbase на фондовій біржі NASDAQ, яке пройшло в середині квітня. Інтереси Ремсі представляє юридична компанія Scott + Scott.

Як відповідачі за позовом названі генеральний директор Coinbase Браян Армстронг, головний юрист компанії Пол Гревал і інші топменеджери криптобіржі. За словами Ремсі, керівники Coinbase «вводили в оману заяви» і твердження, які «не мали розумної підстави».

У колективному позові до криптобіржі сказано, що в період прямого лістинга Coinbase потрібні були «значні грошові вливання», а торгова платформа ставала більш схильною до збоїв у міру того, як компанія «масштабувати свої послуги для ширшої бази користувачів».

На думку Ремсі, як тільки невідповідності між саморекламою Coinbase і реальністю стали надбанням громадськості, ціна її акцій впала. Позивач також послався на травневу заяву криптобіржі, в якому вона повідомила про плани залучити додаткове фінансування шляхом випуску конвертованих облігацій на $ 1,25 млрд. Після цієї заяви акції компанії подешевшали майже на 10% за дві торгові сесії, стверджує Ремсі.

У квітні поточного року Coinbase стала першою у світі публічною криптобіржею – вона провела публічний лістинг на NASDAQ (без процедури IPO). На піку вартість акцій компанії досягала $ 429,5, потім вони перейшли в стадію зниження.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.