21 Лютого 2023 в 07:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

За сім днів китайський токен CFX зріс більш ніж на 390%.

CFX
Share this page to Telegram

Токен загальнодоступного блокчейну в Китаї Conflux (CFX) перевершив за продуктивністю всі криптовалюти, включаючи біткоїн (BTC), показавши семиденне зростання у розмірі 397,24%. Увечері 20 лютого CFX торгувався на рівні $0,2449, додавши за добу приблизно 47%.

Останнім часом багато експертів криптоіндустрії прогнозують зростання азійського крипторинку, зокрема через послаблення регулювання в Гонконгу.

Розвиваючи цю тему, криптоаналітик Майлз Дойчер склав список китайських монет, які хоч і торгувалися в мінусі, але здатні показати велике цінове зростання.

CFX

Його список виявився досить корисним, оскільки за сім днів деякі з токенів показали приріст понад 300% (дані CoinMarketCap).

Один із них — Conflux, який, як заявляється, надає унікальну перевагу для проєктів, що створюються та розвиваються в Азії, поєднуючи децентралізовані економіки для зміцнення глобальної екосистеми DeFi.

Інший китайський токен Alchemy Pay (ACH) виріс 20 лютого більш ніж на 70% до $0,04081 за обсягом торгів майже на пів мільярда доларів.

Нещодавно глобальна ринкова капіталізація криптовалюту збільшилася більш ніж на $100 млрд після потужного пампу китайських монет. Вважається, що якщо Китай дозволить операції з криптовалютою, цього року ціна біткоїна може перевищити 50 тисяч доларів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар