13 Листопада 2022 в 20:31
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Європейська комісія готується обговорити єдині криптоподатки

криптовалюти
Share this page to Telegram

Виконавчий орган у Брюсселі Європейська комісія має намір найближчим часом розпочати переговори з фінансовими міністерствами держав-членів щодо того, чи виправдано встановлення загальносоюзного податкового режиму для криптовалюти.

Обговорення мають розпочатися у 2023 році, і вони будуть сфокусовані на обміні передовим досвідом, оскільки зараз криптовалютні капітали в кожній країні оподатковуються різними податками.

«Труднощі у класифікації, оцінці та управлінні криптоактивами створюють проблеми для податкових органів, які прагнуть обкладати їх податком справедливо та ефективно», — зауважив представник комісії.

Однак перед запровадженням єдиного податкового режиму Європейському союзу необхідно запровадити нові вимоги для криптокомпаній щодо збору відомостей про власників цифрових активів, як фізичних, так і юридичних осіб, та їх передачі податковим органам по всьому ЄС.

Це дозволить податковим службам скласти чітке уявлення про криптовалютні активи. Очікується, що правила будуть представлені у грудні чи січні, але їх застосування, швидше за все, розпочнеться у 2026 році.

Наразі європейські інститути працюють над комплексною законодавчою базою для криптовалют під назвою «Ринки криптоактивів», яка була погоджена цього літа. За повідомленнями ЗМІ, затримку з її прийняттям пов’язують із необхідністю перекладу складного правового документа усіма офіційними мовами ЄС. Норми мають набути чинності 2024 року.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар