APENFT

Японський інтернет-гігант Rakuten готує запуск NFT-платформи

Японський інтернет-гігант Rakuten виходить на ринок невзаємозамінних токенів (NFT) і навесні 2022 року запустить торговий NFT-майданчик.

Анонсована минулого тижня платформа отримає назву Rakuten NFT і дозволить продавати та купувати цифровий контент в різних категоріях, включаючи спорт, розваги, музику та аніме.

NFT-платформа дозволить власникам IP випускати NFT і створювати власні торгові сайти. Підкреслюється, що платформа буде зручною для користувача, а для випуску NFT власникам IP не буде потрібно спеціальних знань про технології блокчейн.

Крім того, маркетплейс буде пов’язаний з іншими сервісами Rakuten, відповідно, користувачі зможуть купувати NFT як призів і / або подарунків при покупці інших продуктів.

Компанія також планує дозволити NFT-трейдерам заробляти та викуповувати бали Rakuten при використанні майбутньої платформи.

Попри те, що Rakuten відомий електронною комерцією, платежами, брокерськими послугами та іншими сервісами, група стала першим користувачем блокчейна і з серпня 2019 року керує спотовою криптобіржею.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.