Tether

Влада Канади заборонили регульованим криптобіржам працювати з Tether

Комісія з цінних паперів Онтаріо заборонила криптовалютним біржам, що мають офіційний дозвіл на обслуговування торгів, працювати зі стейблкоіном Tether. Про це пише The Block.

До теперішнього часу в рамках експерименту дозвіл на офіційну роботу в Канаді отримали дві криптобіржі: Wealthsimple і Coinberry. Регульований статус передбачає, що торгові платформи можуть працювати з обмеженим колом цифрових активів, а саме з біткоіном, ефіром, Bitcoin Cash і Litecoin. Tether виявився єдиним активом, внесеним до списку заборонених.

У документі не пояснюється, чому регулятор вирішив віднести Tether в цю категорію. У відомстві лише відзначили, що можуть пристосовувати чинні закони у сфері цінних паперів до криптовалютної галузі.

Юрист Крістін Дюем вважає, що на сприйняття влади могло вплинути вже закінчене розслідування прокуратури Нью-Йорка щодо Tether і її сестринської біржі Bitfinex.

«Я підозрюю, що, поки компанії зі сфери цифрових активів не зв’яжуть себе з прозорою юрисдикцією, де власники цифрових активів мають права, якими вони можуть скористатися, якщо щось піде не так, їм не дозволять працювати в зрілих з регуляторної точки зору юрисдикціях », – додала вона.

Регулятор Онтаріо наполягає на тому, що біржі, що надають послуги зі зберігання криптовалют, фактично підпадають під дію законів у сфері цінних паперів, навіть якщо самі ці криптовалюти цінними паперами не є. Згідно з позицією влади, в такій ситуації мова йде вже не про криптовалюти, а про «криптоконтракти».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *