22 Липня 2021 в 20:56
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Влада Абхазії повідомила про переговори з РФ про постачання електроенергії для майнерів

Майнінг
Share this page to Telegram

Влада Абхазії ведуе переговори з РФ про постачання електроенергії, щоб забезпечити умови для майнінгу. Про це заявила віцепрем’єр, міністр економіки Абхазії Христина Озган, пише «Апснипресс».

Вона підкреслила, що діяльність з видобутку криптовалют обмежили через брак електроенергії.

Озган зазначила, що до введення заборони на ввезення обладнання для майнінгу в Абхазію поставили понад 66 тисяч пристроїв.

За її словами, зараз уряд опрацьовує можливість надання умов для майнерів. Для цього планується організація постачання електроенергії з РФ і створення центрів для розміщення обладнання.

«У нас були представники російської сторони, які вивчали технічну схему постачання. На цю мить нам спрямований проєкт договору, який ми опрацьовуємо », – сказала Озган.

Вона додала, що влада збирається затвердити тариф на електроенергію для майнерів і стимулювати громадян платити за неї.

Для реалізації цих намірів в Абхазії хочуть легалізувати підключення обладнання для видобутку криптовалют до електромереж, виробивши регламент взаємодії майнерів і енергопостачальної компанії.

Нагадаємо, в кінці 2020 року Абхазія заборонила майнінг до 1 червня 2021 року. Пізніше заборону продовжили до 2022 року і затвердили штрафи та кримінальну відповідальність за незаконний видобуток криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар