6 Січня 2023 в 13:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Відомий стратег дав короткостроковий прогноз курсу біткоїн

Біткоін
Share this page to Telegram

Відомий аналітик і трейдер, а також генеральний директор та засновник компанії Eight Global Мікаель ван де Поппе, дав короткостроковий прогноз для курсу флагманської криптовалюти біткоїн (BTC). Він зазначив: станом на 6 січня 2023 року трейдери не надто сильно захоплюються лонгами.

Експерт не рекомендував відкривати багато довгих позицій. За словами аналітика, для того, щоб здобути впевненість у майбутньому необхідно, щоб курс BTC кілька днів утримувався вище за відмітку $16 600. Якщо цього не відбудеться, то ціна обвалиться до локального мінімуму на $16 000. В іншому випадку, буде збережено висхідний імпульс і можна говорити про нові висоти.

Ван де Поппе заявив, що можна відкривати довгі позиції лише потроху і продавати на позначках нижче за $17 000. На думку фахівця, теоретично шанси на бичаче ралі значно зросли в останні дні. Це пов’язано із новинами, які прийшли із США.

Стратег запевнив, що такий сценарій лише питання часу. Все залежить від того, коли представники Федеральної резервної системи (ФРС) скажуть про припинення своєї репресивної політики щодо підвищення базисних ставок та повідомлять про зниження рівня світової інфляції. У цей момент, за словами Ван де Поппе, і настане короткострокове полегшення перед рецесією.

Він зазначив, що налаштований вкрай позитивно і не сумнівається в тому, що все буде добре, якщо BTC утримається вище за $16 600. Експерт порадив трейдерам уважно стежити за повідомленнями про безробіття в США, які будуть опубліковані 6 січня 2023 року, і не сходити з розуму, торгуючи з кредитним плечем.

За даними на 13:00 курс цифрового золота знаходився на значенні $16 786. Він втратив 0,09% стосовно значень вчорашнього дня. Ринкова капіталізація активу становила $323,22 млрд.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар