3 Січня 2023 в 20:38
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Українські аптеки ANC Pharmacy впровадили криптоплатежі

біткоїн
Share this page to Telegram

В українській аптечній мережі тепер можна розплатитися криптовалютою. Технологію забезпечує сервіс безконтактних платежів Binance Pay

Українські аптеки впроваджують цифрові платежі — одна з найбільших мереж країни ANC Pharmacy тепер дозволяє здійснювати платежі в криптовалютах, таких як біткоїн (BTC).

ANC Pharmacy уклала партнерську угоду з Binance Ukraine для запуску платежів у криптовалюті через сервіс безконтактних криптоплатежів Binance Pay. Криптоплатежі доступні для придбання аптечних товарів в інтернеті.

Загалом мережа має понад 1000 аптек по всій країні, проте на першому етапі криптоплатежі будуть доступні лише у Києві. Нова функція оплати буде доступна в аптеках ANC, а також у магазинах ANC Pharmacy, серед яких «Копійка» та «Шара».

Для того, щоб сплатити за покупки за допомогою криптовалюти, користувачам необхідно завантажити програму Binance, а потім перейти на сайт ANC.ua. Вибравши товар для замовлення онлайн, клієнти зможуть оплатити його за допомогою сервісу Binance Pay і забрати замовлення в аптеці.

Binance активно просуває свою присутність в Україні протягом кількох останніх років. На початку 2020 року платформа відкрила рахунок в українському IBOX банку, ставши першим легальним криптомайданчиком у країні. У рамках партнерства український уряд має намір залучити криптовалютних інвесторів, які перебувають у постійному пошуку нових ринків та майданчиків для ведення бізнесу, пов’язаного з майнінгом та використанням криптовалют. Крім того, голова криптокомпанії Чанпен Чжао пообіцяв надавати консультаційну допомогу при розробці законодавства, враховуючи однаково інтереси бізнесу та суспільства.

У рамках однієї з ініціатив Binance в Україні у вересні 2022 року одна з найбільших мереж продуктових супермаркетів у країні Varus додала підтримку криптовалюту. Таким чином, покупці отримали можливість розплачуватись за допомогою біткоїну (BTC), ether (ETH) та стейблкоїну біржі – Binance USD (BUSD). Окрім цього, оплата товарів за допомогою криптовалюти доступна в українській торговій мережі побутової техніки «Фокстрот».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар