М'янма

У М’янмі запропонували позбавляти свободи за використання біткоїну та VPN

Військова влада М’янми планує ввести кримінальну відповідальність за використання криптовалют і Virtual Private Network (VPN), випливає з законопроєкту, що потрапив до мережі.

Документ опублікував радник Міністерства прав людини в альтернативному уряді країни. Передбачається, що за цифрові активи загрожуватиме від одного до трьох років ув’язнення або штраф до 6 млн к’ят (~$3374).

Видання Irrawaddy нагадало, що після перевороту у 2021 році військові заборонили основні соціальні платформи, включаючи Twitter, Instagram та Facebook. Однак, люди отримують доступ до сайтів за допомогою VPN.

Користувачів подібних сервісів пропонується засуджувати на терміни від шести місяців до року або до штрафу до 6 млн кьят.

Законопроєкт також надасть військовому режиму необмежені права на доступ до даних користувача, можливість заборони небажаного контенту, обмежить інтернет-провайдерів і дозволить перехоплювати дані.

За даними Irrawaddy, рішення про прийняття нормативного акта влада вже ухвалила.

«Ще одна диктатура націлилася на VPN та біткоїн. Якщо ви бажаєте встановити фашистську державу, то не дозволите людям використати ці інструменти», – сказав головний стратег Human Rights Foundation Алекс Гладштейн.

Раніше він розповів, як перша криптовалюта допомагає захисту прав і свобод людей у ​​всьому світі.

Нагадаємо, у грудні 2021 року альтернативний уряд М’янми визнав стейблкоїн USDT від Tether офіційним платіжним засобом і почав збір грошей на повалення хунти.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.