Біткоін

У 2022 році додаток Fold додасть підтримку Lightning Network

До кінця 2022 року додаток для отримання винагород та платежів в біткоіні Fold інтегрує Lightning Network.

Це рішення для масштабування другого рівня, додане в мережу біткоіна. Воно дозволяє проводити транзакції поза мережею (оффчейн) і практично миттєво обробляти мікроплатежі, одночасно забезпечуючи підвищену конфіденційність.

Для реалізації цього завдання Fold співпрацюватиме з оператором біткоін-платежів OpenNode, який допомагає підприємствам приймати платежі в біткоіні допомогою Lightning Network.

Завдяки співпраці з OpenNode користувачі програми Fold зможуть миттєво виводити свої винагороди в біткоіні.

Вважається, що впровадження цієї технології принесе користь понад 500 000 користувачів Fold, багато з яких ніколи не робили біткоін-платежі за допомогою Lightning.

Ми підтримуємо рух індустрії в бік Lightning, як ми робили це з Lightning Pizza. Заохочуючи користувачів використовувати Lightning Network і отримувати винагороду на гаманець цієї мережі, ми прискорюємо її впровадження, – пояснив генеральний директор Fold Вілл Рівз.

Проєкт Fold заснований у 2014 році Крісом Мартіном, Корбін Поном, Меттом Луонго і Віллом Рівзом. Мета компанії – запропонувати найпростіший спосіб заробити біткоін. Додаток також надає кешбек в BTC за покупки по дебетової картки Visa і через мобільний додаток.

За останній час Lightning Network отримала велике визнання завдяки навколишньому її ентузіазму. Днями з’явилася новина про те, що Твіттер тестує послугу біткоін-чайових за допомогою Lightning.

Очікується, що функція чайових залучить мережу Lightning для проведення невеликих біткоін-платежів і буде підтримувати як кастодіальні, так і некастодіальні гаманці.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *