9 Січня 2023 в 11:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Торгові обсяги MATIC зросли у 2,5 раза за добу

Polygon (MATIC) прогноз
Share this page to Telegram

Великі тримачі (кити) криптовалюти Polygon (MATIC) були дуже активні в останні 24 години. Це серйозно позначилося на обсягах транзакцій минулої доби, станом на 9 січня 2023 року. За даними на 12:00, цей показник становив $361,54 млн, що на 162% вище за аналогічні показники вчорашнього дня.

Цінова динаміка MATIC із початку року також продемонструвала свою силу. Токен виріс у вартості завдяки купівельній спроможності, що виходить здебільшого від китів та інших великих інвесторів. Наприклад, сьогодні вночі відбулася велика транзакція — анонімний власник перевів токени Polygon на суму майже $8 млн на баланс гаманця торгової платформи Binance.

Як показали дані у мережі, цей кит регулярно накопичував віртуальну валюту. Його адреса отримала загалом 153 млн MATIC за середньою вартістю $1,16. На момент публікації неясно, чи була транзакція кита з Binance здійснена з метою продажу активів. Великий власник заробив MATIC торгуючи на біржах і займаючись стекінгом, проте з огляду на актуальну вартість $0,85, він перебував у збитковій позиції.

З погляду ціни, MATIC коливався в діапазоні від $0,75 до $0,94 протягом останнього місяця. Спочатку віртуальний актив зазнавав серйозного тиску з боку продавців, однак у минулі кілька днів котирування цифрового токена додали 13% до своєї вартості, рухаючись нарівні з рештою ринку.

На момент написання новини, ринкова капіталізація цифрової валюти становила $7,47 млрд, що дозволило зберегти за собою 10-й рядок у рейтингу найкращих криптовалют за максимальним розміром сумарної пропозиції монет, що циркулюють в обігу. За минулі 24 години ціна Polygon зросла на 6,5%. Учасники ринку забезпечили угоди з MATIC на суму $1,46 млрд. за останні 7 днів.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар