4 Квітня 2022 в 19:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Суд відхилив позов до Binance у порушенні законів США щодо цінних паперів

binance

Окружний суд США вирішив, що позивачі надто пізно звинуватили криптовалютну біржу Binance у незаконному продажу цифрових активів, які підпадають під закон про цінні папери.

Окружний суддя США Ендрю Картер (Andrew Carter) у четвер відхилив позов проти Binance. Користувачі біржі, які подали позов, стверджували, що Binance “неправомірно провела мільйони транзакцій” і не попередила їх про “значні ризики” інвестування в ці криптовалюти.

Вони хотіли, щоб біржа відшкодувала їм фінансові втрати, яких вони зазнали в результаті інвестування в криптоактиви EOS, QSP, KNC, TRX, FUN, ICX, OMG, LEND та ELF. Позивачі купували ці криптоактиви на Binance, починаючи з 2017 року, проте незабаром вони значно впали в ціні.

У позові Binance звинуватили у порушенні законів США щодо цінних паперів через продаж криптовалют, які нібито є незареєстрованими цінними паперами. Користувачі Binance заявили, що торгова платформа не пройшла реєстрацію як біржа цінних паперів або брокер-дилер у регулюючих органах США.

Позов № 20-02803 було подано у квітні 2020 року до окружного суду США Південного округу Нью-Йорка. У свою чергу, Binance від імені генерального директора Чанпен Чжао (Changpeng Zhao) подала клопотання про припинення справи. Суд пішов назустріч майданчику.

Суддя Картер ухвалив, що позивачі подали до суду на Binance надто пізно – між моментом купівлі криптоактивів та поданням позову пройшло більше року. Крім того, федеральний суддя заявив, що закони США про цінні папери в цьому випадку не застосовуються, оскільки Binance не є біржею в США, навіть якщо вона використовує сервери Amazon.

«Позивачі повинні посилатися не лише на те, що вони купили токени, перебуваючи в США, і що право власності повністю або частково перейшло на сервери, розташовані в Каліфорнії, на яких розміщено веб-сайт Binance», – наголосив суддя.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар