Біткоін

Суд США продав конфісковані біткоіни й отримав прибуток $ 16 млн

У місті Толедо штату Огайо федеральний суд отримав величезний прибуток від конфіскованих біткоінів. Вся річ у тому, що криптовалюта оплатила штраф в мільйон доларів за виготовлення підроблених документів, повідомляє toledoblade.com.

За даними Міністерства юстиції США, вартість біткоіна, вилучених два роки тому у чоловіка з Толедо, якого засудили за створення і поширення підроблених посвідчень, до моменту продажу зросла більш ніж в шість разів.

Марк Алекс Саймон визнав себе винним у посиланні клієнтам підроблених посвідчень і в змові з метою відмивання грошей. У травні 2019 року 37-річний чоловік, визнавши свою провину в Окружному суді США в Толедо, оплатив штраф на суму $ 2 877 351,29 біткоінів.

Повідомляється, що на момент продажу конфісковані BTC коштували $ 19 227 204,64, відповідно, влада США змогла заробити на продажу понад $ 16 млн. Згідно із заявою виконувача обов’язків прокурора США Бріджит Бреннан, ця конфіскована сума є найбільшою в історії Окружного суду Сполучених Штатів Північного округу Огайо.

Саймона засудили до 2 років тюремного ув’язнення за участь в змові з метою виготовлення та продажу підроблених водійських прав і посвідчень особи клієнтам, які надали фотографії та особисту інформацію, сплативши «послугу» біткоіна.

Саймон сказав судді окружного суду США Джеффрі Хелміку, що продаж підроблених посвідчень особи давала йому відчуття фінансової безпеки.

В цьому році вже траплялася аналогічна історія, правда, тоді німецька прокуратура зіткнулася з проблемою отримання пароля до конфіскованих BTC на суму $ 60 млн. Шахрай, що проходив у справі, відмовився розмовляти з поліцією на цю тему.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *