Kirobo

Стартап Kirobo запускає свопи токенів на Ефіріумі

Розробники технології повернення помилково відправлених BTC запустять рішення для P2P-свопу токенів на Ефіріумі. Прямі свопи на блокчейні будуть дешевші, ніж через біржі й позабіржові майданчики.
Як заявляє Kirobo, протокол Atomic Safe Swap пропонує децентралізовану однорангову альтернативу централізованим торговим майданчикам або позабіржовим платформам. Інструмент працює на Ефіріумі й підтримує ETH і маркери ERC-20. Запуск запланований на 27 липня.

Atomic Safe Swap дозволяє власникам криптоактивів виконувати свопи токенів безпосередньо з іншими користувачами без необхідності участі третьої сторони. Розробники стверджують, що їх рішення стане дешевшою альтернативою біржовим і позабіржових операцій, а також виключає «ризик помилки й шахрайства».

Торік стартап Kirobo розробив технологію, яка дозволяє повернути біткоіни, помилково відправлені на неправильні адреси. Рішення Undo Button включає ключ аутентифікації, який приймальна сторона повинна ввести для завершення транзакції. Відправник може скасувати угоду й отримати свої гроші назад, поки одержувач не ввів ключ аутентифікації. Користувачі можуть під’єднати гаманці Ledger і Trezor для використання сервісу, який зараз підтримує BTC, ETH і маркери ERC-20.

Співзасновник і генеральний директор Kirobo Асаф Наїм (Asaf Naim) зазначає, що рішення Undo Bottom скасовує необхідність в тестових транзакціях. За даними компанії, з використанням цієї функції були проведені транзакції криптовалют вартістю $ 1.5 млрд. Користувачі змогли відкликати помилкові транзакції з криптоактивами на $ 6 млн.

Наїм зазначив, що ще одна ключова проблема в індустрії, яку, можливо, хоче вирішити компанія – це втрата доступу до гаманців, включаючи отримання доступу до активів сім’єю померлого власника гаманця.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *