Softbank

Softbank вклав $ 800 млн в додаток Revolut

Revolut, великий британський банківський додаток з інвестиціями в криптовалюти, привернуло 800 мільйонів доларів в рамках нового раунду фінансування.

Новий інвестиційний раунд очолили японський фінансовий гігант SoftBank і хедж-фонд Tiger Global (США), які в сукупності володіють близько 5% в Revolut, повідомляє CNBC в четвер.

Фінансовий директор Revolut, Мікко Саловаара зазначив, що в раунді Revolut оцінюється в 33 мільярди доларів, що в шість разів більше, ніж оцінка компанії в 5,5 мільярда доларів у 2020 році. Нове фінансування допоможе Revolut продовжити міжнародну експансію, а також поліпшити маркетинг і розробку продуктів. За його словами, компанія приділяє особливу увагу розгортанню послуг в США та Індії.

Повідомляється, що останній раунд фінансування робить Revolut другим за величиною фінтех-єдинорогом в Європі після шведської фінтех-компанії Klarna. Крім того, зараз це найбільший фінтех в Сполученому Королівстві, який випередив найбільшу платіжну фірму Checkout. com.

Попри те, що Revolut продемонстрував значне зростання за останній рік, у компанії немає найближчих планів з первинного розміщення акцій. Саловаара сказав, що Revolut не виключив можливості IPO в цьому році, але припустив, що це малоймовірно.

Revolut повідомив про щорічні збитки в розмірі майже 240 мільйонів доларів торік, що вище 140 мільйонів доларів, які компанія втратила у 2019 році. Генеральний директор і співзасновник Revolut, Нік Сторонський раніше заявляв, що основною причиною зростання збитків у 2019 році були агресивні інвестиції в глобальну експансію і нові товарні пропозиції. Генеральний директор недавно заявив, що Revolut продовжить своє розширення в нові послуги, таких як торгівля криптовалют та акцій, щоб досягти прибутковості в довгостроковій перспективі.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *