ShuttleOne

ShuttleOne буде виплачувати винагороди в токенах постачальникам ліквідності

Після лістингу на біржі Pancakeswap, ShuttleOne запустила програму винагороди постачальників ліквідності. Сума винагород складе до 400 000 SZO.
Програма заохочення діє з 1 серпня по 1 жовтня і полягає в забезпеченні ліквідності ShuttleOne.Network на Pancakeswap за допомогою стейблкоінів DAI, USDT і USDC. За умовами кампанії, необхідно надати стейблкоіни на суму не менше $ 500. У цьому сценарії постачальник ліквідності отримає SZO як винагороду. Учасники кампанії зможуть заробити до 400 000 SZO.

Сінгапурська ShuttleOne.Network, надає послуги децентралізованого цифрового кредитування і грошових переказів в Південно-Східній Азії. Платформа дозволяє переказувати гроші з відносно нижчою комісією за переказ, допомагаючи малим підприємствам підключатися до ліцензованих постачальників фінансових послуг. Її мета – надати послуги мобільного банкінгу як мінімум п’яти мільйонам жителів Південно-Східної Азії, не охоплених банківськими послугами.

«Наша місія – відкрити першу послугу мобільного банкінгу для 80% жителів Південно-Східної Азії, недостатньо охоплених банківськими послугами. Я думаю, що тільки близько 24% всіх жителів Південно-Східної Азії мають банківський рахунок », – повідомив генеральний директор ShuttleOne Хунчжуан Лім (Hongzhuang Lim).

«Через п’ять років ми хочемо відкрити перші 5 мільйонів ощадних рахунків в країнах Південно-Східної Азії, де ми працюємо».

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.