Гана

Ще одна африканська держава готується до запуску свого токена

В Африці зростає число країн, що бажають випустити національну цифрову валюту (CBDC). В середині тижня Центробанк Гани анонсував випробування свого токена.

Проєкт по запуску CBDC реалізується регулятором в партнерстві з німецькою командою Giesecke + Devrient. У заяві ЦБ відзначається, що розробники з Німеччини представлять програмне забезпечення для транзакцій з інноваційним інструментом.

Компанія Giesecke + Devrient, штаб-квартира якої розташована в Мюнхені, розробляє продукти для клієнтів, спрямовані на зберігання та обробку фінансових даних.

Банк Гани обіцяє, що в тестуванні CBDC візьмуть участь як комерційні банки, так і торговельні компанії та постачальники послуг. Причому регулятор не виключає й участі пересічних громадян у випробуваннях цифрової валюти.

За словами заступника глави Банку Гани Максвелла Опоку-Афар, випробування CBDC повинні початися у вересні поточного року. Однак регулятор поки не озвучив навіть приблизні терміни офіційного виходу токена.

Відзначимо, що в Африці за останні кілька років різко зросла популярність криптовалют і біткоіна, зокрема. За даними LocalBitcoins, цей континент навіть обійшов Латинську Америку за обсягами угод з BTC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.