Біткоін

Шахраї вкрали $ 32 000 в біткоіні у новозеландських поліцейських в ході контрольної закупівлі

Невідомі вкрали 45 000 новозеландських доларів (32 000 доларів США) в біткоіні у поліції острівної держави, повідомляє видання New Zealand Herald.

Криптовалюта була куплена правоохоронним відомством і повинна була використовуватися в операціях по боротьбі з відмиванням грошей, зокрема в контрольній закупівлі наркотиків. Як показало внутрішнє розслідування, в процедурах поліції були прогалини, через які гроші платників податків не були захищені належним чином. Куди й ким була виведена криптовалюта, поки встановити не вдалося.

Відповідно до публікації, про зникнення BTC стало відомо ще в кінці 2020 року. У поліції заявили, що криптовалюта була «шахрайським чином отримана з біткоін-гаманця в ході операції» з протидії відмиванню грошей. У відомстві вважають, що зловмисники, швидше за все, знаходяться за кордоном, а цей епізод став лише частиною більш масштабної схеми шахрайства з криптовалютою.
«Поліція має намір винести урок з цієї події й встановити більш надійні процедури, щоб такого більше не повторилося», – заявили в Національному агентстві по боротьбі зі злочинністю.
Раніше стало відомо, що колишній співробітник новозеландської біржі Cryptopia вивів з її гаманців 13 біткоінів, скориставшись скопійованими приватними ключами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.