Сенат

Сенаторам запропонували розглядати майнерів як фінансових посередників

Професор Школи права Університету Святої Марії Анджела Уолч виступила на засіданні банківського комітету Сенату США і заявила про необхідність встановлення контролю за майнерами.

На її думку, компанії, які видобувають цифрові валюти, потрібно розглядати як посередників. Майнери володіють владою над мережею біткоіна. Вони можуть використовувати свій вплив при формуванні списку пріоритетних транзакцій.

Така ситуація створює великі проблеми як для самих власників криптовалют, так і для наглядових органів. Уолч назвала винагороду майнерам “хабарем”, щоб вони поставили транзакцію певного користувача першої на черзі. Саме тому державі потрібно розробити механізм для контролю за діяльністю майнінг-пулів.

Крім цього, професор вважає, що потрібно вивчити технологію видобутку біткоіна, щоб знати всі особливості обробки операцій в мережі.

Однак Джеррі Бріто з Coin Center, також присутній на нараді, заявив, що майнери – це не посередники. Їх можна швидше назвати провайдерами, і закони про рух грошей на них не поширюються.

Відзначимо, що багато сенаторів вважають, що потрібно прискорити легалізацію крипторинку в США. Тільки таким способом влада зможе мінімізувати масштаби кримінального використання цифрових валют і забезпечити захист трейдерів.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *