27 Липня 2021 в 18:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сенатор Уоррен закликала міністра фінансів США посилити регулювання криптовалют

Internet Computer
Share this page to Telegram

Сенатор Елізабет Уоррен звернулася до міністра фінансів США Джанет Еллен із закликом прискорити створення «скоординованої та цілісної регуляторної стратегії для згладжування зростальних ризиків, які криптовалюти представляють для фінансової системи».

У листі, датованому 26 липня, Уоррен просить Еллен скористатися повноваженнями голови Ради з нагляду за фінансовою стабільністю, щоб «діяти терміново заради забезпечення безпеки та стабільності нашої фінансової системи».

«Мене все більше турбують загрози, які криптовалюти представляють для інвесторів, споживачів і навколишнього середовища, за відсутності належного регулювання в Сполучених Штатах, – пише Уоррен. – У світлі тривалого збільшення попиту на криптовалюти й вбудовування цих активів в нашу фінансову систему Рада повинна визначити, чи становлять ці тренди небезпеки за межами захисту інвесторів та споживачів і продовжують вони ширші системні уразливості, які здатні загрожувати фінансовій стабільності ».

Рада з нагляду за фінансовою стабільністю була заснована у 2010 році та крім міністра фінансів охоплює голів ФРС, SEC, CFTC і контролера грошового обігу поміж інших.

Минулого місяця Уоррен вже критикувала криптовалюти подібним чином і закликала до регулювання, проте в останньому листі зайняла ще більш жорстку позицію. Як приклади ризиків, вона називає інвестиції хедж-фондів в криптовалюти, обслуговування емітентів стейблкоінів банками, а також децентралізовані фінанси.

«Чим довше Сполучені Штати будуть зволікати з прийняттям належного регуляторного режиму для цих активів, тим серйозніше можуть бути потенційні наслідки, якщо ринок потрапить під тиск», – додає вона.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар