17 Листопада 2022 в 21:21
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Сем Бенкман-Фрід може постати перед судом за шахрайство

Сем Бенкман-Фрід
Share this page to Telegram

З’явилася інформація, що представництво манхеттенської прокуратури США готує звинувачення проти біржі FTX та її екс-глави Сема Бенкмана-Фріда. За словами експертів, зважаючи на все, підприємцю інкримінують шахрайську діяльність. Раніше новий генеральний директор FTX Джон Рей виступив із жорсткою критикою діяльності Сема Бенкмана-Фріда та його стратегії управління.

Влада Манхеттену, ймовірно, розслідує потенційний зв’язок FTX і корпорації Alameda Research. Журналісти з Fox News наголосили, що відомство може підготувати офіційне звинувачення вже до кінця цього року. Своєю чергою американська Комісія з цінних паперів та бірж розслідує можливе неправомірне використання коштів FTX на території США.

Влада Білого дому нещодавно заявила, що активно стежить за ситуацією навколо FTX. Прессекретар Білого дому наголосив, що криптовалюти можуть завдати істотної шкоди фінансовому становищу рядових американців. Також він підкреслив: низка банкрутств в індустрії цифрових активів дає чітке розуміння, що сегмент потребує ретельного регулювання.

Поточний керівник компанії FTX Джон Рей висловив свою позицію щодо ситуації, що відбувається. Він зазначив, що ця історія безпрецедентна, і він не бачив нічого подібного за свою тривалу кар’єру. Фахівець додав, що все, що сталося, можна вважати повним провалом корпоративного контролю.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар