14 Липня 2021 в 14:52
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Самопроголошеного винахідника BTC Йорга Молта заарештували в аеропорту

BTC
Share this page to Telegram

У 2019 на криптоарені з’явилася людина з сумнівними заявами про те, що надавав допомогу в створенні біткоіна. Самопроголошеного BTC-творця звуть Йорг Молта. Відзначається, що в той момент він не тільки запропонував “Школу Сатоши”, але і, як стверджується, провів ряд афер на стороні. Нещодавно 48-річного Молта заарештували й звинувачують в шахрайських діях.

Йорг Молта раніше заявляв, що він надавав допомогу у винаході Bitcoin, а також стверджував, що є хорошим другом Андреасу Антонопулоса після конференції WCC Vegas Blockchain Week 2019, передає news.bitcoin. Молт нібито був присутній на конференції в Лас-Вегасі, заявляючи, що він співавтор BTC. Після того, як ця історія набула вірусний характер, Антонопулос спростував свої заяви й зауважив, що він взагалі не знайомий з Молта.

Тоді у своєму Твіттер Антонопулос написав: “Судячи з усього, німець, на ім’я Йорг Молта показує селфі, зроблене зі мною, і каже людям, що ми друзі – це БРЕХНЯ. Я його зовсім не знаю – я чув від інших, що він стверджує, що є засновником біткоіна й у нього є тисячі BTC – БРЕХНЯ “.

Apparently, a German person called “Jorg Molt” has been showing a selfie taken with me and telling people that we are friends

This is a LIE. I don’t know him at all.

I have heard from others that he claims to be the founder of Bitcoin and has thousands of BTC. A LIE. pic.twitter.com/Bh97AZfvS5Andreas (BEWARE of giveaway scams!) (@aantonop) November 3, 2019

Місцеве видання Bild пише, що Молта недавно заарештували у франкфуртському аеропорту. Правоохоронці вважають, що німець безпосередньо замішаний в шахрайській схемі. Місцева поліція також провела обшук в будинку чоловіка і знайшла докази цього.

На цей момент Молта звинувачують у пограбуванні 50 осіб на суму $ 2,14 млн у схемі, яка отримала назву “Bitcoin Pension”. Передбачається, що Молта переконував інвесторів, що передані йому кошти перейдуть BTC-майнерам у Швеції. Нібито 40% коштів повинні були бути збережені на безпечному рахунку, але торік “Bitcoin Pension” зупинив свою діяльність, і вкладники назвали це шахрайством.

Правоохоронці переконані, що “самопроголошений Сатоши” нічого не вкладав в майнінг. Йому висувають звинувачення за те, що він обіцяв постраждалим високі доходи. Ще в позаминулому році під час заходу WCC Vegas Blockchain Week Молта заявив, що у нього є в наявності понад 250 000 BTC. Однак, попри це, його колишня дружина в відео на Youtube-каналі стверджувала, що у Молта у 2008 році під час запуску мережі навіть не було комп’ютера.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар