28 Квітня 2023 в 07:23
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Розробники Zcash випустили нове оновлення

Zcash
Share this page to Telegram

За офіційними даними, розробники компанії Electronic Coin Company (ECC) випустили нове оновлення для Zcash. Вони наголосили, що популярний блокчейн, орієнтований на конфіденційність, отримав чергову версію програмного забезпечення для повних вузлів. Програмісти заявили: це зроблено для того, щоб оптимізувати їхню роботу.

В оновленій версії 5.5.0 виправлено кілька помилок, представлено інноваційний механізм пропорційної оплати та закладено основу для ряду корисних функцій, які будуть інтегровані в майбутньому. Фахівці пояснили, що нова система — це політика, яка гарантує, що збори за транзакції справедливо вплинуть на відповідні витрати на обробку, понесені при виконанні криптоперекладів.

Вони також підкреслили, що в найближчому майбутньому додадуть низку нових ключових можливостей. Головною з них стане доступність коштів, яка дозволить користувачам Zcash мати можливість витрачати криптовалюту до повної синхронізації гаманця.

«Протокол Zcash, як і раніше, знаходиться в центрі нашої уваги. Ми ретельно і ґрунтовно працюємо над виходом з «аварійного режиму» та забезпеченням стабільної та надійної взаємодії з користувачами», — заявлено в офіційному повідомленні розробників.

Згідно з даними на 9:00 28 квітня 2023, котирування криптовалюти Zcash (ZEC) становили $38,01. Ринкова капіталізація віртуальної монети зафіксувалася на рівні $620,34 млн. Учасники ринку здійснили угоди з цифровим активом на суму $31,5 млн за минулу добу. Цей показник упав на 17,65% за 24 години. ZEC займала 73-й рядок у списку найкращих криптовалют.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар