DeFi

Регулятор кредитних спілок США зацікавився криптовалютами та DeFi

Національне управління кредитних спілок США (NCUA) запросило додаткову інформацію про взаємодію регульованих їм фінансових установ з індустрією криптовалют.
NCUA опублікувало запит на інформацію, щоб дізнатися, як технологія розподіленого реєстру (DLT) і децентралізовані фінанси (DeFi) можуть вплинути на систему кредитних спілок і як регульовані агентством організації можуть взаємодіяти з технологіями та інших питань, пов’язаних з криптоактивами.

У запиті NCUA уточнює інформацію про страхування, ризики та дотримання вимог закону, операціях, нагляд і пов’язаних областях, в яких NCUA може бути залучено, якщо члени кредитної спілки хочуть запропонувати послуги, пов’язані з криптовалютами. Агентство також уточнює ситуацію зі стейблкоінами та тим, як можна застрахувати рахунки в цих криптоактивах.

Віцеголова NCUA Кайл Хауптман (Kyle Hauptman) вперше закликав агентство звернути увагу на криптовалютну індустрію на початку цього року. Він вказав на роботу Управління контролера грошового обігу США (OCC), що дозволяє національним банкам взаємодіяти зі стейблкоінами та надавати послуги зберігання криптовалют, як потенційний приклад для кредитних спілок. Однак він зазначив, що керівні принципи NCUA можуть не збігатися з позицією OCC.

У заяві про запит інформації на цьому тижні Хауптман порівняв криптовалютну індустрію з Інтернетом в середині 1990-х і сказав, що ранні дії NCUA можуть сприяти тому, що кредитним спілкам не доведеться надолужувати згаяне в майбутньому.

«США прагнуть стати центром нової криптовалютної індустрії за аналогією з тим, як наша країна досягла успіху з інтернет-економікою», – сказав він. «Одна з причин, по якій США домінували в інтернет-індустрії, полягає в тому, що 25 років тому уряд опублікував принципи, згідно з якими влада не перешкоджатиме розвитку цієї нової технології. Мільйони американців сьогодні мають роботу завдяки раннім діям федерального уряду ».

NCUA в травні увійшло в групу регуляторів США, які сформували міжвідомчу групу для розробки чіткого регулювання криптовалютної індустрії та розв’язання правових питань, пов’язаних з криптоактивами.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.