20 Серпня 2021 в 21:32
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Прихильник криптовалют Браян Квінтенц оголосив про відхід з CFTC

CFTC
Share this page to Telegram

Відомий дружнім ставленням до криптовалют Браян Квінтенц оголосив про відхід з поста комісара Комісії з термінової біржової торгівлі (CFTC).

Термін повноважень Квінтенца закінчився ще у квітні 2020 року – тоді він взяв на себе зобов’язання подати у відставку до жовтня. При цьому закон дозволяв йому працювати у CFTC до кінця 2021 року.

«Без успішно призначеної заміни я вирішив залишитися на своїй посаді в цьому році, щоб бути впевненим, що мій голос буде почутий, оскільки під час зміни адміністрації були підняті важливі питання ринку деривативів і фінансових інновацій», – написав комісар.

Його крісло стане вакантним з 31 серпня.

«Протягом мого терміну CFTC контролювала лістинг ф’ючерсних контрактів на біткоіні; зберігання цифрових активів в рамках традиційної клірингової інфраструктури; поширення технології блокчейн; створення токенізованих товарів і швидке поширення децентралізованого фінансування (DeFi) », – зазначив Квінтенц.

Він також заявив, що збереже позитивне ставлення до криптовалютної індустрії.

У січні 2021 року посаду голови CFTC покинув Хіт Тарберт. Під його керівництвом відомство затвердило визначення доставлення криптовалют покупцеві, оголосило конкурс на створення інструментів для відстеження незареєстрованих пропозицій деривативів, а також анонсувало розробку всебічного регулювання цифрових активів.

Нагадаємо, джерела Bloomberg повідомили про плани адміністрації президента США Джо Байдена призначити Ростіна Бехнама на посаду голови CFTC.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар