CFTC

Прихильник криптовалют Браян Квінтенц оголосив про відхід з CFTC

Відомий дружнім ставленням до криптовалют Браян Квінтенц оголосив про відхід з поста комісара Комісії з термінової біржової торгівлі (CFTC).

Термін повноважень Квінтенца закінчився ще у квітні 2020 року – тоді він взяв на себе зобов’язання подати у відставку до жовтня. При цьому закон дозволяв йому працювати у CFTC до кінця 2021 року.

«Без успішно призначеної заміни я вирішив залишитися на своїй посаді в цьому році, щоб бути впевненим, що мій голос буде почутий, оскільки під час зміни адміністрації були підняті важливі питання ринку деривативів і фінансових інновацій», – написав комісар.

Його крісло стане вакантним з 31 серпня.

«Протягом мого терміну CFTC контролювала лістинг ф’ючерсних контрактів на біткоіні; зберігання цифрових активів в рамках традиційної клірингової інфраструктури; поширення технології блокчейн; створення токенізованих товарів і швидке поширення децентралізованого фінансування (DeFi) », – зазначив Квінтенц.

Він також заявив, що збереже позитивне ставлення до криптовалютної індустрії.

У січні 2021 року посаду голови CFTC покинув Хіт Тарберт. Під його керівництвом відомство затвердило визначення доставлення криптовалют покупцеві, оголосило конкурс на створення інструментів для відстеження незареєстрованих пропозицій деривативів, а також анонсувало розробку всебічного регулювання цифрових активів.

Нагадаємо, джерела Bloomberg повідомили про плани адміністрації президента США Джо Байдена призначити Ростіна Бехнама на посаду голови CFTC.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.