NFT

Paradigm і Founders Fund інвестували в NFT-платформу діджея 3LAU

Діджей Джастін Блау, більш відомий як 3LAU, зібрав $ 16 млн на запуск NFT-платформи Royal. Вона дозволяє учасникам спільно володіти інтелектуальними правами на музику та отримувати роялті.

Проєкт підтримали Founders Fund Пітера Тіля та інвестиційна компанія співзасновника Coinbase Фреда Ерсама Paradigm. Блау запустив Royal спільно зі своїм другом по коледжу – генеральним партнером Atomic Джей Ді Россом. Венчурна студія з Сан-Франциско також приєдналася до фінансування.

Платформа дозволить авторам музики безпосередньо взаємодіяти з фанатами, виключивши посередників на зразок звукозаписних лейблів. Інвесторам у NFT Royal запропонує не тільки роялті за володіння інтелектуальними правами, а й «особливі привілеї», включаючи квитки на концерти та дозволу на прохід за куліси.

У розмові з Forbes Блау зазначив, що Royal буде поступово розгортати платформу. Зараз вона доступна в ранньому доступі, через шість місяців компанія планує запустити бета-версію продукту, приблизно через рік – представити фінальний реліз.

Команда проєкту вже веде переговори з декількома популярними артистами, яких сподівається залучити на платформу. Їх імена поки не розголошуються. У короткостроковій перспективі Royal буде стягувати з музикантів 10% комісію за продаж NFT.

Блау підкреслив, що вони з Россом приділяють особливу увагу правовій відповідності. Компанія «працює з експертами та колишніми співробітниками регуляторів для забезпечення комплаєнсу в тих регіонах, де платформа буде доступна».

Раніше 3LAU і художник Майк Парізелла продали NFT «Auction Winner Picks Name» за $ 1,33 млн.

Нагадаємо, що стоїть за розвитком NFT-протоколу Alethea AI закрила приватний токенсейл на $ 16 млн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *