17 Березня 2023 в 20:53
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Own the Doge організує паломництво до собаки-символу Dogecoin

DOGE
Share this page to Telegram

Спільнота любителів NFT Own the Doge за підтримки децентралізованої організації Doge організує паломництво до собаки на прізвисько Кабосу, який став символом криптовалюти-мема Dogecoin (DOGE).

Співробітники Own the Doge пропонують усім охочим з’їздити до Японії, щоб зустрітися з Кабосу та її «матінкою» Атсуко Сато. “Паломники” збираються провести в поїздці три з половиною дні й житимуть у відомому готелі Godzilla Hotel, розташованому в районі Токіо Сіндзюку.

Doge

Подорож проходитиме з 3 по 7 травня, квитки для участі в турі продають на сайті Meet The Doge за $4200. У вартість туру включено проживання в готелі, харчування, переміщення по місту та відвідування визначних пам’яток. Частину вторгованих грошей передадуть одному члену спільноти для подорожі до Японії.

Кабосу, якій уже виповнилося 17 років, захворіла наприкінці минулого року. Атсуко повідомила, що собаці діагностували лейкемію та гострий холангіогепатит.

Напередодні Нового року героїня мемів несподівано пішла на виправлення. Кабосу почала самостійно харчуватися та навіть гуляти у парку. Однак, враховуючи поважний вік собаки й рак крові, якому вона схильна, паломництво, організоване Own the Doge, може стати останнім шансом побачити символ Dogecoin на власні очі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар