Криптовалюти

Основні події квітня

У найближчий місяць в сфері криптовалю відбудеться відразу кілька подій, які можуть вплинути як на вартість окремих монет, так і на ринок в цілому.

14 квітня 2021


Хардфорк Berlin в мережі Ethereum


Оновлення під назвою Berlin відбудеться в блокчейні Ethereum на блоці під номером 12 244 000, знаходження якого очікується 14 квітня. В оновлення увійдуть пропозиції щодо поліпшення EIP-2565, EIP-2929, EIP-2718 і EIP-2930. Вони спрямовані на оптимізацію використання Gas (валюта, яка використовується в мережі ефіру для оплати комісій) і вважаються одним з важливих оновлень на шляху переходу системи до версії 2.0.

Після реалізації Ethereum 2.0 блокчейн ефіру перейде від поточного консенсусу Proof-of-Work (PoW) до більш ефективної моделі Proof-of-Stake (PoS). Наступне оновлення називається London, воно заплановано на липень і буде направлено на зменшення комісії за транзакції в мережі Ethereum.

На що може вплинути?

курс Ethereum

16 квітня 2021

Делістинг з біржі Bitfinex


З 19 березня на біржі Bitfinex припинилися депозити, а з 26 березня зупинилися торги для наступних проектів: AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC), DragonChain (DRGN), DATA (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), Nucleus Vision (NCASH), OKEX (OKB ), OnLive (ONL), Ripio Credit Network (RCN), RSK Infrastructure Framework (RIF), Swarm (SWM), Tripio (TRIO), Monolith (TKN), WePower (WPR) and Waltonchain (WTC). Користувачам необхідно вивести з майданчика зазначені маркери до 16 квітня 2021.

На що може вплинути:

Котирування токенов, які будуть схильні до делістингу.

21-22 квітня 2021


Blockchain Life 2021 Moscow


Шостий щорічний форум Blockchain Life пройде в Москві в двадцятих числах квітня. Як завжди, на гостей чекає велика програма заходів і спікери з різних галузей блокчейн-індустрії. Нововведенням цього року стане ярмарок вакансій за участю російських і міжнародних компаній, а також майстер-класи по трейдингу і впровадженню блокчейна. Форум пройде в концертному залі Music Media Dome, а завершиться в клубі Gipsy.

Квітень 2021


15-е спалювання токенов BNB


На квітень заплановано чергове спалювання токенів BNB. Попередній раунд спалювання став рекордним. У січні було спалено 3,62 млн BNB (приблизно на $ 165,7 млн). Токени BNB продовжать спалюватися раз в квартал, поки не буде спалено 50% емісії.

На що може вплинути:

курс BNB

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.