1 Вересня 2021 в 19:30
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Опитування: чоловіки вдвічі частіше за жінок інвестують в криптовалюти

Криптовалюти
Share this page to Telegram

Серед криптоінвесторів чоловіків удвічі більше, ніж жінок, згідно з дослідженням CNBC і Momentive (раніше Survey Money). Decrypt з’ясував, як ці дані сприймають в індустрії.

Згідно з опитуванням, 16% респондентів-чоловіків інвестували в цифрові активи. Серед жінок ця частка склала 7%.

Гендерний розрив вище, ніж в ETF, окремих акціях, взаємних фондах, облігаціях і в секторі нерухомості. Автори бачать в цьому невідповідність з декларованою інклюзивністю криптовалют.

“Це проблема. Для того, щоб зробити фінансову революцію, потрібна різноманітність в перспективах і участі », – прокоментувала адвокат з Anderson Kill Хейлі Леннон.

За її словами, для подальшого прийняття криптовалют необхідне збільшення частки жінок серед криптоінвесторів.

Леннон зазначила, що за своєю природою дівчата «більш консервативні в фінансах». На її думку, потрібен час огляду «порівняно низької передбачуваності нового класу активів». Адвокат також висловила впевненість, що в майбутньому диспаритет зникне.

CEO Gallium Ventures Хізер Делані заявила про необхідність зміцнити довіру до простору цифрових активів. Значний внесок в це можуть внести освітні ініціативи, додала вона.

Аналітик з Quantum Economics Джейсон Дін зазначив, що в майбутньому гендерний розрив зникне, оскільки біткоін є «самий інклюзивний актив в історії”.

Глава Yap Global Саманта Яп звернула увагу на те, що теперішні дані можуть мати неточний характер через властиву криптовалютам анонімну природу.

Нагадаємо, згідно з опитуванням BDC Consulting, 59% жінок купують криптовалюти, орієнтуючись на їх капіталізацію.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар