28 Лютого 2023 в 08:28
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Обсяги торгів NFT на Ethereum досягли глобального максимуму

APENFT
Share this page to Telegram

За даними видання The Block, торгові обсяги NFT в екосистемі Ethereum минулого тижня досягли ключового екстремуму, сформованого у травні минулого року. Як повідомили експерти, подібний сплеск був спричинений збільшенням торгової активності на майданчику NFT Blur. Примітно, що за торговими обсягами цей маркетплейс обійшов навіть OpenSea.

За словами аналітика The Block Research Томаса Біалека, запуск нативного токена Blur вплинув на збільшення обсягів торгів NFT. Минулого тижня два інвестори з компанії Degenz Finance перевели в готівку свої токени з колекції Bored Ape на суму близько 6000 ETH ($10 млн за поточним курсом). При цьому ціновий стрибок Blur вони розцінили як можливість вивести кошти, не надавши при цьому істотного впливу на ринок.

Експерти наголосили: хоч і щомісячний обсяг транзакцій на NFT-ринку стійко зростає, але при цьому кількість угод та активних трейдерів знижується. Фахівці вважають, що поточний сплеск навряд чи можна вважати стійким.

Він швидше обумовлений вираженою локальною активністю на майданчику NFT Blur.

Раніше наша редакція інформувала: результати глобального дослідження показали, що станом на 27 лютого близько 66 млн американців володіють цифровими валютами. За словами експертів, кількість активних інвесторів продовжує зростати, попри те, що більшість криптовалют суттєво просіли в ціні щодо історичних екстремумів.

При цьому 76% респондентів наголосили, що цифрові валюти уособлюють фінансову систему майбутнього. Також 80% опитаних наголосили, що поточна фінансова система несправедлива і потребує серйозних змін. Загалом більшість американських інвесторів продовжують вірити в перспективи криптосегменту.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар