16 Листопада 2022 в 21:29
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Нуріель “Доктор Дум” Рубіні: “Криптовалютна галузь – це суцільна корупція”

Рубіні
Share this page to Telegram

Виступаючи на конференції Abu Dhabi Finance Week, професор Нью-Йоркського університету знову озброївся на криптоіндустрію.

За словами Нуріеля Рубіні (Nouriel Roubini), криптовалютам притаманні сім ключових елементів: «приховування, корупція, шахраї, злочинці, аферисти, ярмаркові зазивали та генеральний директор криптовалютної біржі Binance Чанпен Чжао (Changpeng Zhao)».

Урок останніх тижнів полягає в тому, що люди, подібні до Чжао, не повинні бути присутніми на заході в Абу-Дабі, лаявся економіст.

«Я не можу повірити, що Binance має ліцензію на роботу в ОАЕ. Діяльність цієї біржі заборонена у Великій Британії, а Міністерство юстиції США підозрює, що через торговий майданчик відмиваються гроші», — сказав Рубіні, якого у криптовалютній спільноті за песимістичні прогнози називають «Доктор Дум».

Кожна країна застосовує власний підхід до нагляду за криптовалютами: одні регулятори забороняють майнінг та торгівлю криптоактивами, інші посилюють регулювання, а треті мають намір розвивати криптовалютну галузь. Влада ОАЕ прагне зробити державу центром фінансових інновацій, тому відкрита до діалогу з компаніями, які працюють з блокчейном та цифровими активами. У квітні Binance отримала ліцензію на роботу як криптовалютного брокера-дилера, а нещодавно домоглася дозволу регулятора Абу-Дабі на надання кастодиальних послуг для своїх клієнтів.

Під гарячу руку Рубіні потрапив не лише Чанпен Чжао. На початку року криптовалютний скептик розкритикував президента Сальвадора Найіба Букеле (Nayib Bukele) за легалізацію біткоїна, закликавши уряд країни оголосити йому імпічмент.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар