21 Травня 2023 в 10:00
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Новини та прогноз Біткоїна на сьогодні 21 травня 2023 року

Біткоін
Share this page to Telegram

Ціна Біткоїна протягом останніх тижнів торгується в межах діапазону 26 700 – 28 000 доларів. На цей момент крипторинок перебуває під тиском ведмедів. Новини та прогноз Біткоїна у нашому матеріалі.

Зараз основна увага інвесторів зосереджена навколо ймовірного дефолту США та переговорів навколо нього. На сьогодні глухий кут у переговорах про стелю боргу та невизначеність, пов’язану з рішеннями щодо відсоткових ставок ФРС нервує учасників ринку, що може спровокувати підвищення волатильності активів найближчим часом.

Чи можливе підвищення ціни Біткоїна на тлі домінування ведмедів та невизначеності у світовій економіці

Перспектива державного дефолту в США знизила настрої інвесторів після того, як міністерство фінансів США підтвердило, що чекає на дефолт до 1 червня без збільшення ліміту боргу. Президент Джозеф Байден і спікер палати представників Кевін Маккарті дали зрозуміти, що вони віддані досягненню угоди про підвищення стелі державного боргу у розмірі 31,4 трильйона доларів.

У Європі інфляція прискорилася до 7,0% у квітні з 6,9% на місяць раніше, в основному шляхом зростання цін на послуги та енергію. За даними Євростату, базова інфляція, яка виключає харчі та паливо, сповільнилася до 7,3% з 7,5%. Очікується подальше підвищення відсоткових ставок, оскільки інфляція все ще перевищує цільовий показник Європейського центрального банку у 2%.

На криптовалютному ринку теж немає особливих успіхів. Поки що ціна Біткоїна не може подолати поріг навіть у 27 500 доларів. Чи можлива в такій ситуації зміна курсу Біткоїна у бік підвищення вартості? Така можливість є. Річ у тому, що постійно опір, що тестується, можна вважати позитивною ознакою і частиною ринкового циклу. Це може бути свідченням того, що Біткоїн проходить фазу консолідації, що передує бичачому ралі.

Новини та прогноз Біткоїна: якою ж буде ціна Біткоїна протягом наступних кілька днів

Справді, поки ціна Біткоїна не може закріпитися вище за відмітку у 27 500 доларів. Втім, те, що криптовалюта не знижується у вартості до рівня 26 000, вказує, що Біткоїн, як і раніше, цікавий інвесторам. Відповідно, чекати на падіння курсу Біткоїна нижче 26 000 не варто.

Найімовірніше, ціна Біткоїна наступного дня-два перебуватиме в межах діапазону 26 500 – 27 800 доларів без різких стрибків вартості.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар