17 Березня 2022 в 20:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Ніколас Мертен: Скоро кити запустять ринок біткоїну

Three Arrows Capital

Засновник криптовалютного проекту DataDash вважає, що бічний ціновий рух та корекція є провісниками швидкого приходу інституційних інвесторів.

Ніколас Мертен (Nicholas Merten) на своєму каналі в YouTube завив, що скоро можуть сформуватися умови, які допоможуть біткоїну вирватися із застійного тренду. Меретен упевнений, що нинішнє затишшя не є чимось новим і це нормальна частина цінового циклу ринкової капіталізації біткоїну:

«Те, як биткоин і ринок загалом поводяться зараз, я бачив дуже багато разів, щоб порахувати. Довгострокові інвестори витіснили короткострокових, тобто тих, хто торгує і спекулює, боячись збирати біткоїни».
Досвідчений трейдер вважає, що сигналом до виходу ринку зі сплячки стане зростання активності так званих «китів». За його словами, великі власники біткоїнів, починаючи скуповувати великі обсяги криптовалюти, запускають ринок під час затишшя, яке зазвичай слідує за значним падінням цін.

«Мовчання та бічний ціновий рух — це те, що слідує після серйозних корекцій ціни більш ніж на 50%. У вас є тиша та на деякий час консолідація. І потім крок номер три: посеред тиші з нізвідки хтось прийде і скуповуватиме по-крупному», — пояснює Мертен.
Глава DataDash вважає, що з макроекономічного погляду подальший тиск з боку продавців, пов’язаний з геополітичною напруженістю, не позначиться на стабільності біткоїну:

«Якщо є якась можливість для біткоїна вийти на ведмежий ринок, зараз саме час. Час, коли є глобальний геополітичний конфлікт, коли є великі інфляційні побоювання. Згідно з усіма цими макрофакторами, біткоін повинен рухатися вниз. Але це не так”.
Вивчаючи HODL-хвилі біткоїну, Мертен дійшов висновку, що цей показник не змінювався понад рік. Фахівець зазначає, що обсяг біткоїнів, що зберігаються, склав 63-64%, що є найвищим показником із серпня 2020 року та січня 2016 року:

«Хочете знати, що відбувалося щоразу, коли ми піднімалися вище за 60-відсоткову смугу? Незалежно від того, чи відбувалася капітуляція ведмежого ринку, чи корекція знаходилася в середині циклу, починалося ралі».
Натомість відомий криптовалютний аналітик і трейдер Майкл ван де Попп (Michael van de Poppe) вважає, що на тлі геополітичної напруженості на сході Європи біткоїн та ефір знизяться в ціні до рекордних мінімумів. З його прогнозом погоджується популярний криптовалютний аналітик Бенджамін Коуен (Benjamin Cowen). Він очікує ще більшого зниження курсу біткоїну, оскільки страх та невпевненість захоплюють ринки.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар