NFT

NFT-стартап для музикантів отримав фінансування $ 2,2 млн

Інвестиційна компанія 1confirmation, підтримувана Пітером Тилем і Марком Кьюбаном, оголосила про інвестиції в Каталог проєктів невзаємозамінних токенів (NFT).

Збір коштів, що почався в кінці червня, забезпечив проєкту Catalog капіталовкладення в розмірі $ 2,2 млн. Інвесторами виступили компанії Inflection і Delphi Digital. Ці кошти стали частиною третього фонду 1confirmation, який зібрав $ 125 млн для підтримки криптовалютних компаній на ранній стадії роботи.

Проєкт Catalog націлений на роботу з певним сегментом ринку NFT, а саме незалежними музичними виконавцями. Стартап об’єднав понад 100 музикантів, які заробили на продажу композицій через платформу більш $ 213 234.

Каталог, створений на базі Zora, являє собою спеціалізовану торговельну площадку для музики.

У певному сенсі це блокчейн-версія Bandcamp або платформа, через яку артисти можуть безплатно завантажувати музику та отримують певний контроль над продажами. За заявою компанії, формат Web3 забезпечить творчим особистостям більшу винагороду.

Художники отримують 100% від первинних продажів і отримують встановлену ними частку на вторинних продажах, – додав Маккейн.

Стасенко Степан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.