11 Квітня 2023 в 07:02
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Найбільшого у світі майнера BTC оштрафували у Китаї

Майнери Китай
Share this page to Telegram

Відомий криптовалютний журналіст Колін Ву повідомив, що найбільша у світі компанія-майнер біткоїнів (BTC) Bitmain отримала штраф від Податкового управління Пекіна (Beijing Taxation Bureau). Керівництву організації довелося виплатити приблизно $3,55 млн у квітні 2023 року. Санкції накладено за несплачені прибуткові податки із населення.

Експерт галузі нагадав, що останнім часом Китайський уряд ще більше посилив податкові перевірки у цій індустрії. Головні репресії торкнулися майнерів біткоїнів та великих трейдерів галузі. Він нагадав, що починаючи з 2021 року уряд КНР активно бореться із криптовалютами.

Раніше стало відомо про те, що фірма Celsius Network хотіла отримати близько $14 млн, реалізувавши ваучери на знижку для Bitmain. За словами нових директорів компанії, це мало допомогти хоча б частково покрити заборгованості перед власними кредиторами.

Таким чином керівництво фірми планувало розпродати купони на знижку у розмірі 10-30% для покупців майнінгового обладнання компанії Bitmain. Йшлося про популярну лінійку Antminer. Також йшлося про те, що потенційні споживачі матимуть змогу брати участь у програмі кредитування або отримати розстрочку на свою покупку.

Минулого року майнери у всьому світі зіштовхнулися з величезними проблемами. В індустрії настала справжня криза, а багато навіть найбільших компаній були змушені припинити діяльність через брак фінансування.

Причинами стало те, що вартість флагманської криптовалюти біткоїн (BTC) впала в кілька разів від пікових значень, досягнутих у листопаді 2021 року. Крім того, у багатьох країнах значно зросли суми сплати за тарифи на електроенергію. Це призвело до того, що бізнес перестав окупатися і привів до банкрутства численних фірм, залишивши лише найсильніших у справі.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар