15 Січня 2023 в 10:09
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Національний парк Конго усуває дефіцит грошей через видобуток BTC

Майнінг
Share this page to Telegram

Національний парк Вірунг у Демократичній Республіці Конго, яка постійно стикається з різними негараздами, відчайдушно потребує фінансування для захисту своєї флори та фауни.

Найстаріший парк Африки, який охороняється, крім того, є домом для гірських горил, страждає від пограбування, вирубки лісів, низького потоку туристів, захворювань та мізерної державної допомоги протягом декількох десятиліть.

Прагнучи відновити це унікальне місце, керівництво парку вирішило використовувати місцеву гідроелектростанцію для видобутку біткойна.

Ми створили електростанцію і вирішили, що поступово будуватимемо цілу мережу … тоді у 2018 році нам довелося закрити парк для туристів через викрадення людей [місцевих повстанців]. У 2019 році парк був закритий вже через лихоманку Еболи. І 2020 і далі – розпочалася історія з Ковідом.

Протягом чотирьох років наш дохід від туризму (вони складали 40% від загального доходу парку) звалилися … це не те, що ми очікували, тому нам довелося знайти рішення “, – сказав директор парку Еммануель де Мород.

Де Мерод та його колеги вирішили ідею покупки установок Bitcoin у розмірі 200 000 доларів, які будуть їсти з гідроенергетики парку, забезпечуючи необхідний прибуток.

За допомогою Crypto -Investor, Себастьян Гуспілл на початку 2020 року, парк придбав ASIC, який використовувався, і почав будувати першу у світі ферму виробництва біткойна, контрольовану національним парком та працюючи над чистою енергією.

Компанія використовує енергію, яку надає гідроелектрична станція Лувіро, яка є одним із кількох річкових гідроелектричних електростанцій парку, відкритих з 2013 року (четверта розробляється). Таким чином, електроенергія, що видобуває для видобутку, не має негативного впливу на навколишнє середовище, оскільки для отримання її використовується стабільний хід річки, що не блокується дамбами та водоймами.

Попри нестабільність біткойна, De Morod є оптимістичним, що свідчить про те, що кожен день видобутку приносить чистий прибуток, незалежно від того, скільки варто коштувати біткойн.

За словами Майкла Сейлора, співзасновника інвестиційної компанії MicroStrategy, модель парку Virung є «ідеальною високотехнологічною галуззю для країни, яка має велику кількість чистої енергії, але не може експортувати продукт або виробляти мінімальні витрати через цю енергію ».

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар