21 Березня 2022 в 22:27
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Метт Хоуган: Указ президента США Джо Байдена про криптовалюти призведе до зростання курсу біткоїну

Oasis Foundation

Інвестиційний директор компанії Bitwise Asset Management вважає, що указ президента США Джо Байдена про криптовалюти може призвести до зростання курсу біткоїну.

Метт Хоуган (Matt Hougan) заявив, що криптовалюти потребують чіткого регулювання, щоб стати дійсно популярними. Глава Bitwise упевнений, що цифрові активи вимагають просування з боку регуляторів. А для цього необхідно забезпечити відповідний захист інвесторів:

«Якщо ви вірите в технологію, що лежить в основі криптовалют, якщо ви вірите в її потенціал, вам потрібне регулювання, яке дозволить технології розвинутись та показати себе. Зараз блокчейн впливає лише на невелику частину суспільства, але ми хотіли б бачити вплив цієї технології на життя, фінанси та роботу Інтернету».
Глава Bitwise вважає, що нинішній етап історії індустрії готує ґрунт для зростання криптовалютного ринку, який відбудеться цього року і триватиме наступного року.

Нагадаємо, що 9 березня американський президент випустив спеціальний указ, доручивши федеральним відомствам скоординувати зусилля для розробки правил регулювання криптовалюту. Після цього курс BTC виріс на 10%.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар