29 Грудня 2022 в 08:13
Рейтинг:
1 не сподобалось2 можна краще3 посередньо4 непогано5 дуже добре
Завантаження...

Matrixport запланувала делістинг продуктів Solana

Solana
Share this page to Telegram

Китайський журналіст і фінансист Колін Ву повідомив, що платформа управління активами Matrixport ухвалила рішення про делістінг продуктів, пов’язаних із Solana. Компанія, заснована підприємцем Джиханом Ву, оголосила, що 30 грудня 2022 року на майданчику відбудеться делістинг двовалютних інвестиційних інструментів SOL та SOL-U.

Крім того, Matrixport не буде запускати нові продукти на основі Solana в майбутньому. Керівництво організації розірвало всі зв’язки України із розробниками цієї блокчейн-мережі. Ця подія стала для багатьох несподіванкою, оскільки у червні 2022 року Matrixport оголосила про запуск першого в галузі двовалютного продукту Solana.

Представники інвестиційної платформи відмовилися давати коментарі щодо свого рішення. Користувачі Твіттеру припустили, що це пов’язано із проблемами, з якими зіткнувся курс SOL останнім часом. Котирування віртуальної валюти серйозно постраждали після краху торгової платформи FTX.

За даними на ранок 29 грудня 2022 року, цифровий актив знаходився на 17-му місці в рейтингу найкращих криптовалют світу за розміром максимальної капіталізації. SOL торгувалася по $9,72, що на 19,5% дешевше, ніж тиждень тому та на 29,3%, ніж місяцем раніше.

У минулі півтора місяця криптовалюта Solana зазнала жорсткої критики з боку криптовалютної спільноти. Після падіння торгової платформи FTX вона вперше за весь рік залишила рейтинг топ-10 найкращих віртуальних валют. Річ у тому, що цей стартап дуже активно підтримувався фондом Alameda Research, яким керував скандально відомий підприємець Сем Бенкман-Фрід.

Багато користувачів критикували продукт і раніше. Їх не влаштовувало те, що мережа Solana падала кілька разів на рік, одного разу відключившись майже на дві доби.

Стасенко Степан
Показати більше

Ваш коментар